
[VIDEO] Jan Tries Survival Meat?

Jan gives a review of the Gold Medallion All-Meat Survival Food Kit. In a true emergency situation, protein is key to your survival. You need it to keep your energy up & fight off hunger. This kit is the perfect way to round out any food storage plan, and good to have on-hand for a quick, comfort meal in minutes.
The Inside Scoop 🎬:
- Jan from Nevada reviews the Gold Medallion All-Meat Survival Food Kit from 4Patriots.
- This kit contains protein packed dehydrated chicken and dehydrated beef.
- Jan uses this kit to complement her bone broth diet, adding them in the last hour to 30 minutes of slow simmering with vegetables.
- She highly recommends 4Patriots' Gold Medallion All-Meat Survival Food Kit as a great addition to one's stockpile for emergencies or daily use.
Transcript 🎞️:
“Hi, folks! This is Jan to tell you about the recent purchase I made from 4Patriots.
I got the dehydrated protein packs for the dehydrated chicken and the dehydrated beef. And I can tell you, they're fabulous. What is that all about? For me it's keeping me on a restricted diet. They're wonderful additions to my bone broth diet. I put that in at the last hour to 30 minutes with my vegetables and the slow simmered broth makes for a wonderful delightful addition to my diet. 4Patriots has you covered, and I recommend that you try it out. It's a great addition to your stockpile for emergencies or for daily use. Thank you for hearing me out and enjoy.”
* Real reviews from real customers. Sometimes customers receive a free product to test or receive a free product as a thank you for submitting honest feedback. For more information see Terms & Conditions: https://4patriots.com/pages/compensation-disclosure-policy
Featured Products
- Regular price
- $2,499
- Regular price
-
$2,999 - Sale price
- $2,499
- Unit price
- per
- Regular price
- $2,999
- Regular price
-
- Sale price
- $2,999
- Unit price
- per
- Regular price
- From $29.95
- Regular price
-
$119.80 - Sale price
- From $29.95
- Unit price
- per
- Regular price
- From $29.95
- Regular price
-
$29.95 - Sale price
- From $29.95
- Unit price
- per
- Regular price
- $49.95
- Regular price
-
- Sale price
- $49.95
- Unit price
- per
- Regular price
- $897
- Regular price
-
$997 - Sale price
- $897
- Unit price
- per
- Regular price
- From $69
- Regular price
-
- Sale price
- From $69
- Unit price
- per
- Regular price
- From $2,796
- Regular price
-
- Sale price
- From $2,796
- Unit price
- per
- Regular price
- $699
- Regular price
-
- Sale price
- $699
- Unit price
- per
- Regular price
- $29
- Regular price
-
- Sale price
- $29
- Unit price
- per
- Regular price
- $277
- Regular price
-
- Sale price
- $277
- Unit price
- per
- Regular price
- From $29
- Regular price
-
- Sale price
- From $29
- Unit price
- per
- Regular price
- $2,648
- Regular price
-
$2,748 - Sale price
- $2,648
- Unit price
- per
- Regular price
- $499
- Regular price
-
- Sale price
- $499
- Unit price
- per
- Regular price
- $847
- Regular price
-
$897 - Sale price
- $847
- Unit price
- per
- Regular price
- $69.90
- Regular price
-
- Sale price
- $69.90
- Unit price
- per
- Regular price
- $1,594
- Regular price
-
- Sale price
- $1,594
- Unit price
- per
- Regular price
- $249
- Regular price
-
- Sale price
- $249
- Unit price
- per
- Regular price
- $197
- Regular price
-
- Sale price
- $197
- Unit price
- per
- Regular price
- $129.95
- Regular price
-
- Sale price
- $129.95
- Unit price
- per
- Regular price
- $24.95
- Regular price
-
- Sale price
- $24.95
- Unit price
- per
- Regular price
- $2,299
- Regular price
-
$2,499 - Sale price
- $2,299
- Unit price
- per
- Regular price
- $119.95
- Regular price
-
- Sale price
- $119.95
- Unit price
- per
- Regular price
- $189
- Regular price
-
- Sale price
- $189
- Unit price
- per
- Regular price
- $99
- Regular price
-
- Sale price
- $99
- Unit price
- per
- Regular price
- $59.95
- Regular price
-
- Sale price
- $59.95
- Unit price
- per
- Regular price
- $99.95
- Regular price
-
- Sale price
- $99.95
- Unit price
- per
- Regular price
- $114.95
- Regular price
-
- Sale price
- $114.95
- Unit price
- per
- Regular price
- $19.95
- Regular price
-
- Sale price
- $19.95
- Unit price
- per
- Regular price
- From $69
- Regular price
-
$69 - Sale price
- From $69
- Unit price
- per
- Regular price
- $149
- Regular price
-
- Sale price
- $149
- Unit price
- per
- Regular price
- $249
- Regular price
-
- Sale price
- $249
- Unit price
- per
- Regular price
- $44.95
- Regular price
-
- Sale price
- $44.95
- Unit price
- per
- Regular price
- $499
- Regular price
-
- Sale price
- $499
- Unit price
- per
- Regular price
- $999
- Regular price
-
- Sale price
- $999
- Unit price
- per
- Regular price
- $59.95
- Regular price
-
- Sale price
- $59.95
- Unit price
- per
- Regular price
- $3,199
- Regular price
-
$3,399 - Sale price
- $3,199
- Unit price
- per
- Regular price
- $1,997
- Regular price
-
- Sale price
- $1,997
- Unit price
- per